אדריכלים ומעצבים

אצלנו תמצאו את כל הפתרונות החדשניים הקשורים באלומיניום עבור לקוחותיכם. לקבלת מידע ועזרה הנכם מוזמנים לפנות אלינו.

תקנים- בקרת איכות ותקנים

הפרופילים המיוצרים בחברתנו עוברים בקרת איכות קפדנית, עומדים בתקן הישראלי לייצור פרופילי אלומיניום ת”י 4402, וכמו כן בתקן האירופאי.

עיבוד שבבי CNC

CNC הוא מונח המשמש לתיאור בקר מחשב, המניע לפי קלט נתון מראש כלי עיבוד שבבי, כגון מחרטה, מקדחה, כרסומת ועוד, המעצב את חומר הגלם לפי ההוראות הניתנות לו. אלומיניום היא מתכת רכה, נוחה מאד לעיבוד ובעלת שימושים רבים. השילוב שלה ושל טכנולוגיות לייזר לחיתוך, הינו שילוב מושלם שלא רק מקצר זמנים, אלא גם משפר מאוד את רמת המוצר המוגמר.

חברתנו מספקת ללקוחותיה פתרונות עיבוד שבבי לפרופילי אלומיניום לכל מטרה.

איכות הסביבה

מאטין ממוקמת בפארק התעשייה בר-לב שבגליל העליון, איזור ירוק ויפיפה. מחויבות אקולוגית היא ערך יסודי של חברתנו. חלונות ודלתות אלומיניום שמבודדים כראוי מפחיתים את צריכת האנרגיה, כך שפרופילי אלומיניום אטומים באיכות טובה מסייעים בשמירה על חום/קור בבניין.

חברתנו מציעה פרופילי אלומיניום בעלי נתק תרמי, אשר מכיל קווי אטימה מחומר מבודד שמושחל בין שני פרופילי אלומיניום. הנתק התרמי גורם למניעת מעבר של טמפרטורה באלומיניום ובכך לחיסכון באנרגיה. בנוסף, האלומיניום הינו חומר ידידותי לסביבה, שתמיד ניתן לעשות בו שימוש, והוא מתאים מאוד למחזור. תהליך המחזור של האלומיניום הינו פשוט במיוחד ותורם רבות לאיכות הסביבה.

צרו איתנו קשר היום

סגירת תפריט